TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,8281 %-0,04
EUR 35,6358 %-0,09
BIST100 8.087 %0,76
GBP 42,3480 %-0,10
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Agrotech Türkmenistan’daki Önemli Siber Güvenlik İhalesine Katılıyor

Agrotech Türkmenistan’daki Önemli Siber Güvenlik İhalesine Katılıyor

Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş., Türkmenistan'ın önde gelen telekomünikasyon firmalarından biri olan Turkmen Telekom'un düzenlediği önemli bir ihaleye katılmaya hazırlanıyor.

Yayınlanma:
Agrotech Türkmenistan’daki Önemli Siber Güvenlik İhalesine Katılıyor

Gelişen teknoloji ve iletişim sektörlerinde adından söz ettiren Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş., Türkmenistan’ın önde gelen telekomünikasyon firması Turkmen Telekom’un düzenlediği önemli bir ihalede yer alıyor.

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapılan resmi açıklamaya göre, şirketin yönetim kurulu, Türkmenistan’da faaliyet gösteren Turkmen Telekom’un ihalesine katılmaya karar verdi.

agrotech-turkmenistandaki-onemli-siber-guvenlik-ihalesine-katiliyor

Agrotech (AGROT) bilgi sistemleri kurulumunu üstleniyor

İhale kapsamında Agrotech, siber güvenlik ve dijital güvenlik modernizasyonu, bilgi sistemleri, yeni ekipman ve güvenlik yazılımı alım ve kurulumunu üstleniyor.

Bu stratejik adımın, Turkmen Telekom’un altyapısını güçlendirmeye yönelik bir modernizasyon sürecini başlatmayı amaçladığı belirtiliyor. Projede, ülke genelinde uluslararası internet trafiğini düzenleme ve fiber altyapı kurma gibi kritik unsurlar da yer alıyor.

Agrotech ihaleye güçlü katılım sağladı

Agrotech’in bu önemli ihaledeki güçlü katılımı, şirketin bölgesel ve küresel arenadaki etkinliğini daha da artırarak teknoloji alanındaki liderliğini pekiştirmeyi hedefliyor. Şirketin hisseleri, bu stratejik girişimle birlikte olumlu bir performans sergileyerek yatırımcılar arasında dikkat çekiyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz