TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 33,0965 %0,10
EUR 36,2608 %0,19
BIST100 8.087 %0,76
GBP 43,1134 %0,22
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Agrotech Yeni Atılımlarla Küresel Arenada Genişliyor

Agrotech Yeni Atılımlarla Küresel Arenada Genişliyor

Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş., yeni şirket alımları ve Dubai merkezli bir kuruluş ile uluslararası alandaki varlığını güçlendirmeye hazırlanıyor.

Yayınlanma:
Agrotech Yeni Atılımlarla Küresel Arenada Genişliyor

Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş., geçen yıl Kasım ayında borsaya giriş yapmasının ardından kazançlarını yeni yatırımlara yönlendiriyor. Bu ayın başında, şirketin yeni bir şirket alımının ön görüşmelerine başladığı ve Dubai’de bir şirket kurmayı planladığı duyuruldu.

Şirketin Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yaptığı açıklamaya göre, Grid Teknoloji LTD.’nin Dubai’de Türk İş Konseyi tarafından düzenlenen önemli bir ihale ile şirketin uluslararası alandaki varlığını güçlendirmek için sürecin başladığı belirtildi.

agrotech-yeni-atilimlarla-kuresel-arenada-genisliyor

AGROT yatırımcıların ilgisini çekmeye devam ediyor

Agrotech yönetim kurulunun aldığı kararda, ürün portföyünü genişletmenin yanı sıra yeni pazarlara açılma ve uluslararası iş ortaklıkları kurma hedeflerine odaklanıldığı ifade edildi.

Bu doğrultuda, 1 milyar TL’ye alınan HÜNNAP markasının dünya pazarına açılması için Dubai merkezli Agrotech Global’in kurulmasına karar verildiği bildirildi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz