TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,8209 %-0,04
EUR 35,6531 %-0,02
BIST100 8.087 %0,76
GBP 42,3482 %-0,08
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Avrupakent Gayrimenkul İlk Tavan Performansını Gösterdi

Avrupakent Gayrimenkul İlk Tavan Performansını Gösterdi

Borsa İstanbul'da işlem gören Avrupakent Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., hisselerinin 19. gününde ilk tavan performansını sergileyerek dikkat çekti.

Yayınlanma:
Avrupakent Gayrimenkul İlk Tavan Performansını Gösterdi

Hisselerinin borsada işlem görmeye başlamasının 19. gününde Avrupakent Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., yatırımcıların ilgisini çekerek ilk tavan performansını sergiledi.

Şirket, Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı bir bildirimde taşınmaz tapu işlemleri hakkında önemli bilgileri paylaştı.

Borsa İstanbul’da AVPGY koduyla işlem gören şirket, Çağdaş Bodrum İnşaat ve Turizm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi ile gerçekleştirdiği anlaşmada gelinen son noktaya dair bilgi verdi.

avrupakent-gayrimenkul-ilk-tavan-performansini-gosterdi

AVPGY ilk kez tavan gördü

Çağdaş Bodrum İnşaat ve Turizm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi’ne ait olan Swissotel Resort Bodrum Beach’in 580.000.000 TL bedel üzerinden satın alınmasına ve bedelin peşin olarak ödenmesine karar verildiği ifade edildi.

Şirket, mülkiyeti devralınan bu özel konumlu otelle ilgili satın alma sürecinin tamamlandığını açıkladı. Bu gelişme, Avrupakent’in stratejik bir yatırım hamlesiyle portföyünü genişlettiğini ve marka değerini artırdığını gösteriyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz