TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,8190 %-0,02
EUR 35,6273 %-0,08
BIST100 8.087 %0,76
GBP 42,3470 %-0,08
Logo
Anasayfa Halka Arz Batı Ege Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Halka Arzında Büyük İlgi!

Batı Ege Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Halka Arzında Büyük İlgi!

Batı Ege Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın halka arzı büyük ilgi gördü! Şirket, 30 Kasım-1 Aralık tarihlerinde gerçekleştirdiği halka arzda belirlenen 870 milyon lira büyüklüğüne, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulan sonuçlara göre ulaştı.

Yayınlanma:
Batı Ege Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Halka Arzında Büyük İlgi!

Batı Ege Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, 30 Kasım-1 Aralık tarihlerinde gerçekleştirdiği halka arzında beklenenin üzerinde bir talep gördü. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapılan açıklamaya göre, şirketin halka arz büyüklüğü 870 milyon lira olarak belirlendi.

Borsa İstanbul’da BEGYO koduyla işlem görmeye başlayacak olan şirketin halka arz birim fiyatı ise 3,00 lira olarak açıklandı. Halka arz edilen 290 milyon lira nominal değerli payların satışı sonucunda, Batı Ege Gayrimenkul’ün toplam büyüklüğü 870 milyon lira oldu.

bati-ege-gayrimenkul-yatirim-ortakligi-halka-arzinda-buyuk-ilgi

BEGYO halka arzı yatırımcılara 62-63 lot verdi

KAP bildirisinde, yurt içi bireysel yatırımcılara yapılan tahsisatta yaklaşık 2,04 kat, yurt içi kurumsal yatırımcılara ise yaklaşık 10,82 kat talep geldiği belirtildi.

Yurt dışı kurumsal yatırımcılardan ise 1,5 kat oranında talep alındığı ifade edildi. Toplamda 3 milyon 255 bin 166 lot dağıtılan halka arzda bireysel yatırımcılara düşen lot sayısı 62-63 olarak gerçekleşti.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz