TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 28,9774 %0,23
EUR 31,2033 %-0,16
BIST100 8.087 %0,76
GBP 36,3662 %-0,22
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri CIMSA İştiraki SBS Avrupa’da Yapı Malzemeleri Teknolojisinde Öncü Adımlar Atıyor

CIMSA İştiraki SBS Avrupa’da Yapı Malzemeleri Teknolojisinde Öncü Adımlar Atıyor

Çimsa Çimento Sanayi'nin (CIMSA) Hollanda iştiraki Sabancı Building Solutions BV (SBS) ve Almanya'daki yüzde 100 hissesiyle Sabanci Global Technology Center Gmbh (SGTC), yapı malzemeleri sektöründeki geleceğin teknolojilerine odaklanarak güçlü bir adım attı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 12:41 - 17.11.2023
CIMSA İştiraki SBS Avrupa’da Yapı Malzemeleri Teknolojisinde Öncü Adımlar Atıyor

Çimsa Çimento Sanayi (CIMSA) bugün itibariyle önemli bir haberi basın bülteniyle aktardı. Bu noktada şirketin Hollanda’da faaliyet gösteren iştiraki Sabancı Building Solutions BV (SBS)’nin yapı malzemeleri sektöründeki geleceğin teknolojilerine odaklanarak, bu alanda teknoloji üretme vizyonunu güçlendirmek adına önemli bir adım atıldığını açıkladı. Buna ek olarak, SBS’nin Almanya’nın Münih şehrinde yüzde 100 hissesine sahip olduğu Sabanci Global Technology Center Gmbh (SGTC), bu hedeflere ulaşmak için kuruldu ve faaliyetlerine başladı.

cimsa-istiraki-sbs-avrupada-yapi-malzemeleri-teknolojisinde-oncu-adimlar-atiyor

CIMSA iştiraki SBS yapı malzemelerinde SGTC ile geleceğin teknolojilerini şekillendiriyor

SGTC, Münih Teknik Üniversitesi kampüsünde konumlandırıldı ve başta kalsiyum alimünat çimento (CAC) olmak üzere, yapı malzemeleri sektöründe yenilikçi ve çevresel ürünlerin araştırma ve geliştirme faaliyetlerine odaklanıyor. SBS BV’nin ana faaliyet konularına ek olarak, beyaz ve gri çimento ile diğer sürdürülebilir yapı malzemelerinin küresel ticaretini güçlendirmek amacıyla ilgili alanlarda araştırma ve geliştirme faaliyetlerine de başladı. Bu önemli adım, SGTC’nin faaliyetlerini SBS BV’nin küresel yapı malzemeleri hedeflerini desteklemesini ve aynı zamanda sektörde teknoloji üretimine liderlik etmesini amaçlıyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz