TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,8317 %-0,04
EUR 35,6225 %-0,10
BIST100 8.087 %0,76
GBP 42,3255 %-0,12
Logo
Anasayfa Hisse Önerileri Galata Wind Enerji (GWIND) İçin 2024 Hisse Hedef Fiyat Açıklandı!

Galata Wind Enerji (GWIND) İçin 2024 Hisse Hedef Fiyat Açıklandı!

Galata Wind Enerji A.Ş. (GWIND), 2023 yılı üçüncü çeyrek bilançosunun ardından aracı kurumların hisse senedi için hedef fiyat ve tavsiye açıklamalarına devam ediyor.

Yayınlanma:
Galata Wind Enerji (GWIND) İçin 2024 Hisse Hedef Fiyat Açıklandı!

Galata Wind Enerji A.Ş. (GWIND), 2023 yılı üçüncü çeyrek bilançosunun ardından aracı kurumların hisse senedi için hedef fiyat ve tavsiye açıklamalarına devam ediyor. GWIND için açıklanan son hedef fiyat, 11 Aralık 2023 tarihinde bildirildi.

Önceki aylarda açıklanan hedef fiyatın ardından, yeni bir kurum daha hisse için hedef fiyatını paylaştı ve bilanço sonrası açıklanan hedef fiyat sayısı 2’ye yükseldi.

galata-wind-enerji-gwind-icin-2024-hisse-hedef-fiyat-aciklandi

Deniz Yatırım GWIND için tavsiyesini ‘al’ olarak belirledi

Deniz Yatırım, Galata Wind Enerji için hedef fiyatını 33,46 TL’den 36 TL’ye yükselterek, tavsiyesini “al” olarak sürdürdü.

Şirketin performansı ve gelecek beklentileri ışığında yapılan bu güncelleme, yatırımcılara değerli bir perspektif sunabilir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz