TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,8233 %-0,02
EUR 35,6417 %-0,05
BIST100 8.087 %0,76
GBP 42,3538 %-0,05
Logo
Anasayfa Borsa Gedik Yatırım Yükseliş Beklentisinde Olduğu Hisseleri Açıkladı

Gedik Yatırım Yükseliş Beklentisinde Olduğu Hisseleri Açıkladı

Gedik Yatırım'ın günlük bülteninde paylaşılan hisse senedi önerileriyle ilgili detaylar!

Yayınlanma:
Gedik Yatırım Yükseliş Beklentisinde Olduğu Hisseleri Açıkladı

Günlük bazda artış gösteren BIST 100 endeksi, yüzde 0,8’lik artışla 8160 puana ulaşırken, aracı kurum Gedik Yatırım, günlük bültende dört hisse senedi için yükseliş beklentilerini paylaştı.

Gedik Yatırım’ın öne çıkardığı ilk hisse senedi ENKAI oldu. Aracı kurum, ENKAI için 34,90-35,30 TL aralığını alım noktası olarak belirlerken, hedef fiyatı olarak 35,62 TL’yi işaret etti. Hisse senedi güne yüzde 0,8 artışla başlayarak 35,44 TL seviyesinde bulunuyor.

gedik-yatirim-yukselis-beklentisinde-oldugu-hisseleri-acikladi

Gedik Yatırım dört hisse senedinde yükseliş bekliyor

Gedik Yatırım’ın günlük bültende önerdiği ikinci hisse senedi GWIND oldu. Aracı kurum, GWIND için pozisyon açım aralığı olarak 24,30-24,58 TL seviyesini belirleyerek, hedef fiyatını 24,96 TL olarak öngördü.

Üçüncü olarak Gedik Yatırım, PGSUS hissesi için yükseliş önerisinde bulundu. Aracı kurum, 716,50-724,50 TL aralığından işlem açılabileceğini belirtirken, hedef fiyatını 738 TL olarak belirledi. PGSUS hissesi yüzde 0,5 artışla 725 TL seviyesinde bulunuyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz