TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,8317 %-0,04
EUR 35,6225 %-0,10
BIST100 8.087 %0,76
GBP 42,3255 %-0,12
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri İnfo Yatırım Turkcell İçin Yüzde 63 Getiri Potansiyeli Bekliyor

İnfo Yatırım Turkcell İçin Yüzde 63 Getiri Potansiyeli Bekliyor

Turkcell'in güçlü performansı ve enflasyonun üzerindeki kullanıcı başına gelir büyümesi, İnfo Yatırım tarafından vurgulanan yeni bir yatırım önerisiyle daha da ön plana çıkıyor.

Yayınlanma:
İnfo Yatırım Turkcell İçin Yüzde 63 Getiri Potansiyeli Bekliyor

Turkcell, İnfo Yatırım’ın yatırım önerisiyle yatırımcıların dikkatini çekiyor. Şirketin enflasyonun üzerindeki kullanıcı başına gelir büyümesi, İnfo Yatırım tarafından vurgulanan bu öneride, Turkcell için öngörülen 113,80 TL hedef fiyat ve yüzde 63’lük getiri potansiyeliyle birleşiyor.

info-yatirim-turkcell-icin-yuzde-63-getiri-potansiyeli-bekliyor

TCELL hisseleri yüzde 1,6 yükseldi

Raporda, Turkcell’in gelecekteki büyüme potansiyeli ve fiyat gücüne vurgu yapılırken, şirketin enflasyonla mücadeledeki başarısı öne çıkıyor.

Turkcell hisseleri, günü yüzde 1,6’lık bir artışla açarak, rekor bir seviyeye ulaştı ve yatırımcılara olumlu bir tablo sunuyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz