TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,8190 %-0,02
EUR 35,6273 %-0,08
BIST100 8.087 %0,76
GBP 42,3470 %-0,08
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Kuzey Boru Yeni Anlaşmalarla Hedeflerine Doğru Adımlar Atıyor

Kuzey Boru Yeni Anlaşmalarla Hedeflerine Doğru Adımlar Atıyor

Bu hafta içinde yaptığı başarılı anlaşmalar ve katıldığı ihalelerle dikkat çeken Kuzey Boru A.Ş, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni bir ciroya kapı aralayacak önemli anlaşmaları duyurdu.

Yayınlanma:
Kuzey Boru Yeni Anlaşmalarla Hedeflerine Doğru Adımlar Atıyor

Kuzey Boru A.Ş, bu hafta içinde gösterdiği etkileyici performansıyla bir kez daha gündeme oturdu. Şirket, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı açıklamalarla cirosuna önemli katkılar sağlayacak iki önemli anlaşmayı duyurdu.

Devlet Su İşleri-Ramtha Atıksu Arıtma Tesisi Genişletilmesi Projesi kapsamında yurt dışındaki bir firma ile gerçekleştirdiği anlaşma, 1 milyon 667 bin 105,44 dolarlık bir hacme işaret ediyor. Ayrıca, şirketin yine yurt dışındaki bir firma ile Kosova-Dünya Bankası işbirliğinde imzalanan anlaşma, 210 bin euro değerinde. TCMB’nin satış kuru bazında ise söz konusu anlaşmaların toplam değeri 57 milyon 136 bin 092 TL olarak belirlendi.

kuzey-boru-yeni-anlasmalarla-hedeflerine-dogru-adimlar-atiyor

Kuzey Boru geleceğe yönelik adımlar atıyor

Kuzey Boru A.Ş’nin elde ettiği başarılar bununla sınırlı değil. Şirket, katıldığı ihalelerde birincilik elde ederek rekabetin üstesinden gelmeyi başardı.

Toplamda yüzde 7,25’lik bir hasılat oranına karşılık gelen sözleşmeler, 2022 yılında şirketin büyüme ivmesini destekleyerek gelecek perspektifini güçlendiriyor. Kuzey Boru A.Ş, hedeflerine ulaşma konusundaki kararlılığını göstermeye devam ediyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz