TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,8317 %-0,04
EUR 35,6225 %-0,10
BIST100 8.087 %0,76
GBP 42,3255 %-0,12
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Mia Teknoloji Tripy Şarj Hizmet Yönetmeliği’nde Hak Kazandı

Mia Teknoloji Tripy Şarj Hizmet Yönetmeliği’nde Hak Kazandı

Halka arz sürecine 2021'de katılan ve geçen yıl hisse değerlerinde yaşanan büyük değer kaybıyla gündeme gelen Mia Teknoloji A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı açıklamada, Tripy Şarj Hizmet Yönetmeliği'nde elde ettiği hakları duyurdu.

Yayınlanma:
Mia Teknoloji Tripy Şarj Hizmet Yönetmeliği’nde Hak Kazandı

Halka arz sürecine 2021 yılında katılan ve geçen yıl Kasım ayında hisse değerlerinde yaşanan büyük değer kaybıyla dikkat çeken Mia Teknoloji A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden Tripy Şarj Hizmet Yönetmeliği konusunda bir açıklama yaptı.

Şirket, Tripy Mobility Teknoloji’nin iş geliştirme faaliyetleri kapsamında Resmi Gazete’de yayımlanan “Şarj Hizmet Yönetmeliği Üçüncü Bölüm Madde 21 2. Fıkra ile ilgili 32262 Sayılı Karar” hakkında duyuru yaptı.

mia-teknoloji-tripy-sarj-hizmet-yonetmeliginde-hak-kazandi

Mia Teknoloji 49 yıllık lisans işletme hakkını kazandı

Yayımlanan karara göre, bugünden itibaren Tripy Mobility Teknoloji’nin en az 50 adet elektrikli araç şarj istasyonu işletme koşulunu yerine getirdiği belirtildi ve şirketin 49 yıllık lisans işletme hakkını sürdürmeye hak kazandığı ifade edildi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz