TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,8190 %-0,02
EUR 35,6273 %-0,08
BIST100 8.087 %0,76
GBP 42,3470 %-0,08
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Parsan Makina Yeni Yatırım Hamlesi Gerçekleştirdi

Parsan Makina Yeni Yatırım Hamlesi Gerçekleştirdi

Borsa İstanbul'da işlem gören Parsan Makina Parçaları Sanayii, Ar-Ge projeleri kapsamında Döktaş Dökümcülük ile birlikte yürütülen Arka Aks Kovanı projesinde önemli bir aşamayı tamamladı.

Yayınlanma:
Parsan Makina Yeni Yatırım Hamlesi Gerçekleştirdi

Borsa İstanbul’da PARSN koduyla işlem gören Parsan Makina Parçaları Sanayii A.Ş., 22 Aralık 2023 tarihli Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) bildiriminde, Arka Aks Kovanı projesine dair önemli gelişmeleri paylaştı.

parsan-makina-yeni-yatirim-hamlesi-gerceklestirdi

PARSN Ar-Ge çalışmalarından istediğini aldı

Şirket, yüksek know-how ve mühendislik gerektiren ürünlerle ilgili Ar-Ge projeleri kapsamında Döktaş Dökümcülük Sanayii ve Ticaret A.Ş. ile başlatılan Arka Aks Kovanı projesinde numune üretimi ve testlerin başarıyla tamamlandığını duyurdu.

Geliştirilen ürün için marka tescil başvurularının tamamlandığı belirtilirken, devam eden pazarlama ve satış faaliyetleri sonucunda ileriki dönemde somut gelişmelerin kamuoyuyla paylaşılacağı vurgulandı.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz