TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,8153 %-0,07
EUR 35,6252 %-0,10
BIST100 8.087 %0,76
GBP 42,3450 %-0,07
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Platform Turizm İki Yeni İhaleyle Yeni İşlere Kapı Araladı

Platform Turizm İki Yeni İhaleyle Yeni İşlere Kapı Araladı

Platform Turizm Taşımacılık Gıda İnşaat Temizlik Hizmetleri, İçişleri Bakanlığı ve Beyoğlu Belediyesi'nin düzenlediği iki ayrı ihalede en iyi teklifi sunarak, Ankara ve Beyoğlu bölgelerinde personel taşıma hizmeti alıyor.

Yayınlanma:
Platform Turizm İki Yeni İhaleyle Yeni İşlere Kapı Araladı

Platform Turizm Taşımacılık Gıda İnşaat Temizlik Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., personel ve öğrenci taşımacılığı, filo araç ve iş makinesi kiralama, yurt dışı toplu taşıma hizmetleri gibi alanlarda faaliyet gösteren bir şirket olarak, iki farklı ihalede en iyi teklifi sunarak yeni iş ilişkilerine adım attığını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı bildirimlerle duyurdu.

İlk bildirimde, İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Başkanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılan 12 Aylık Ankara Personel Taşıma ihalesinin şirket üzerinde kaldığı ve teklif bedelinin 22 milyon 247 bin 500 TL olduğu belirtildi.

Kesinleşen ihale kararının şirkete tebliğ edildiği ve sözleşme imzalanması için davet bekledikleri ifade edildi.

platform-turizm-iki-yeni-ihaleyle-yeni-islere-kapi-araladi

Platform Turizm yaklaşık 9 milyon TL’lik ihale aldı

İkinci bildirimde ise Beyoğlu Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yapılan 12 Aylık personel taşıma ihalesinin şirket üzerinde kaldığı, teklif bedelinin ise 8 milyon 937 bin 585 TL olduğu açıklandı.

Bu ihalede de kesinleşen kararın şirkete tebliğ edildiği ve sözleşme imzalamak için davet bekledikleri belirtildi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz