TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,8206 %-0,03
EUR 35,6257 %-0,09
BIST100 8.087 %0,76
GBP 42,3646 %-0,03
Logo
Anasayfa Hisse Önerileri QNB Finansinvest Petkim Petrokimya (PETKM) 2024 Hisse Hedef Fiyat Tahmini!

QNB Finansinvest Petkim Petrokimya (PETKM) 2024 Hisse Hedef Fiyat Tahmini!

Petkim Petrokimya Holding A.Ş. (PETKM) son bilançosuyla birlikte hedef fiyat ve tavsiyelerini almaya devam ediyor. En son 30 Kasım'da açıklanan hedef fiyatlar arasında dikkat çekenlerden biri oldu.

Yayınlanma:
QNB Finansinvest Petkim Petrokimya (PETKM) 2024 Hisse Hedef Fiyat Tahmini!

Petkim Petrokimya Holding A.Ş. (PETKM), son bilançosuyla birlikte aracı kurumların hisse senedi için hedef fiyat ve tavsiyelerini almaya devam ediyor.

En son 30 Kasım tarihinde açıklanan hedef fiyatlar arasında en yüksek olanlardan biri dikkat çekti.

qnb-finansinvest-petkim-petrokimya-petkm-2024-hisse-hedef-fiyat-tahmini

PETKM için hedef fiyat tahminleri güncelleniyor

Son günlerde açıklanan 6 hedef fiyatın ardından, bir kurum daha Petkim için hedef fiyat ve tavsiyelerini paylaştı, bu da bilanço sonrası hedef fiyat açıklayan kurum sayısını 7’ye çıkardı.

QNB Finansinvest, Petkim için belirlediği hedef fiyatı %40 artırarak 30 TL’ye yükseltti. Ayrıca, tavsiyesini “nötr”den “endeks üstü getiri”ye revize etti. Bu güncelleme, şirketin gelecekteki performansının olumlu görüldüğüne işaret etmektedir.

Petkim Petrokimya Holding’in hisse senedi, bu güncellenmiş hedef fiyatlar ve revize edilen tavsiye doğrultusunda, yatırımcılar için daha çekici hale gelebilir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz