TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,8190 %-0,02
EUR 35,6273 %-0,08
BIST100 8.087 %0,76
GBP 42,3470 %-0,08
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Reeder Yeni Ürünleri ve İlerleme Hakkında Bilgi Verdi

Reeder Yeni Ürünleri ve İlerleme Hakkında Bilgi Verdi

Geçtiğimiz Eylül ayında halka arz edilen ve yatırımcılar arasında dikkat çeken Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yaptığı açıklama ile yeni ürünleri hakkında bilgi verdi.

Yayınlanma:
Reeder Yeni Ürünleri ve İlerleme Hakkında Bilgi Verdi

Geçtiğimiz Eylül ayında halka arz edilen ve yatırımcılar arasında dikkat çeken Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yeni ürünleri hakkında açıklamada bulundu.

Şirket, akıllı cep telefonları üzerinde yapılan ürün geliştirme çalışmalarının meyvelerini vermeye başladığını belirterek, S19 Max Pro S Zoom modelinin ürün planlamasının tamamlandığını ve ön test aşamalarının başarıyla geçildiğini duyurdu. Seri üretime başlanacak olan bu modelin tüketicilerle yeni yılın Ocak ayında buluşturulması hedefleniyor.

reeder-yeni-urunleri-ve-ilerleme-hakkinda-bilgi-verdi

Reeder yeni ürünlerini KAP’a bildirdi

Ayrıca, Apollo Max Bluetooth Kulaklık, Reefit Masaj Tabancası, Reefit Masaj Eldiveni, ve Reeder Akıllı Bahçe ürünlerinin üretim ve tedarik planlamalarının tamamlandığı, bu ürünlerin satışına Ocak ayında ReeDükkan üzerinden başlanacağı ifade edildi.

Şirket, tüketici taleplerine cevap verebilmek adına uluslararası ve yerel pazardaki ürün trendlerini yakından takip edip yeni ürün geliştirme çalışmalarına devam edeceğini de belirtti.

Reeder’in hisseleri 2 milyar TL’lik halka arz büyüklüğüyle borsada REEDR koduyla işlem görüyor.

Hisseler, 17 Kasım’da 31,34 ile zirveyi gördükten sonra düşüşe geçmiş olup, bu sabah itibarıyla yüzde 3’lük bir değer kaybı yaşayarak 23,28 TL’den işlem görmektedir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz