TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,8317 %-0,04
EUR 35,6225 %-0,10
BIST100 8.087 %0,76
GBP 42,3255 %-0,12
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Türk Hava Yolları Genel Müdürü Önemli Açıklamalar Yaptı

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Önemli Açıklamalar Yaptı

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Liderler Zirvesi'nde yaptığı açıklamada, şu anda dünya genelinde 9. sırada bulunan 437 uçaklarıyla 2033 yılında filoyu 813 uçağa çıkararak dünya genelinde 3. sıraya yükselmeyi hedeflediklerini belirtti.

Yayınlanma:
Türk Hava Yolları Genel Müdürü Önemli Açıklamalar Yaptı

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Bilal Ekşi, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Liderler Zirvesi’nde önemli açıklamalarda bulundu.

Ekşi, şu anda dünya genelinde 9. sırada bulunan 437 uçaklarıyla, 2033 yılında filoyu 813 uçağa çıkararak dünya genelinde 3. sıraya yükseleceklerini belirtti.

turk-hava-yollari-genel-muduru-onemli-aciklamalar-yapti

THY uçak filosuyla dünyada 3. sırayı hedefliyor

129 ülkeye uçuş gerçekleştirdiklerini ve dünya genelinde en fazla ülkeye uçuş yapan hava yolu şirketi olduklarını ifade eden Ekşi, Türkiye dahil 350 uçuş noktasının bulunduğunu açıkladı.

Sağlık turizminin hızla büyüdüğüne dikkat çeken Ekşi, dünya genelinde yıllık cirosu 24 milyar dolar civarında olan sağlık turizminin yıllık yüzde 10-15 arasında büyüme gösterdiğini aktardı.

Türkiye’de sağlık turizmi sektöründen faydalanan kişi sayısının 1,25 milyon olduğunu ve sektör büyüklüğünün 2 milyar dolara ulaştığını ifade etti.

Bilal Ekşi: “İstanbul Havalimanı büyük kapasite artışı sağladı”

İstanbul Havalimanı’nın büyük bir kapasite artışı sağladığını belirten Ekşi, Atatürk Havalimanı’ndaki kısıtlı kapasitenin büyümeyi engellediğini ve İstanbul Havalimanı’nın bu büyümede önemli bir rol oynadığını vurguladı.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz