TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 33,0949 %0,10
EUR 36,2823 %0,26
BIST100 8.087 %0,76
GBP 43,1302 %0,25
Logo
Anasayfa Borsa Wells Fargo Yüksek Getiri Sağlayabilecek Şirketleri Açıkladı

Wells Fargo Yüksek Getiri Sağlayabilecek Şirketleri Açıkladı

Wells Fargo analisti Andy Nowinski'nin liderliğindeki yatırım bankası, CrowdStrike ve UPS gibi şirketleri, yüksek potansiyel gördüğü hisse senetleri listesine ekledi.

Yayınlanma:
Wells Fargo Yüksek Getiri Sağlayabilecek Şirketleri Açıkladı

Yeni yılın başlangıcı, borsalarda genel bir durgunlukla karşılandı. S&P 500 endeksi geçen yıl yüzde 24’lük bir artış kaydederken, Wells Fargo gibi önde gelen yatırım bankaları, hisse senetlerinde yüksek potansiyel gördükleri bazı şirketleri paylaşıyor.

wells-fargo-yuksek-getiri-saglayabilecek-sirketleri-acikladi

Crowdstrike için hedef fiyat 315 dolar olarak belirlendi

Wells Fargo analisti Andy Nowinski, CrowdStrike’ın 2023’te yüzde 142 arttığına dikkat çekerek, şirketin yaklaşan mali rapor açıklamasının ardından yeni bir değer artışı yaşayabileceğini belirtti.

Nowinski, Crowdstrike için 315 dolarlık bir fiyat hedefi belirledi ve bu, mevcut seviyeden yüzde 28’lik bir artış potansiyelini temsil ediyor.

Wells Fargo’nun öneri listesinde öne çıkan diğer bir hisse senedi ise UPS (United Parcel Service) oldu. Şirketin hisseleri geçen yıl yüzde 10’a yakın değer kaybı yaşamıştı. Banka analistleri, UPS hisselerinin gelecek 12 ay içinde yüzde 10’a yakın bir artış potansiyeli taşıdığını öngörüyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz