TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 33,0965 %0,10
EUR 36,2608 %0,19
BIST100 8.087 %0,76
GBP 43,1134 %0,22
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Yapı Kredi 570.5 Milyon TL ve 150 Milyon TL’lik Borçlanma Açıkladı

Yapı Kredi 570.5 Milyon TL ve 150 Milyon TL’lik Borçlanma Açıkladı

Yapı Kredi Bankası (YKBNK), finansman alanındaki güçlü performansını bir kez daha ortaya koydu. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden 20 Aralık'ta paylaşılan bilgiye göre, nitelikli yatırımcılara satılan 570.5 milyon TL ve 150 milyon TL nominal değerli finansman bonolarının vadesi geldi ve itfa ödemeleri başarıyla tamamlandı.

Yayınlanma:
Yapı Kredi 570.5 Milyon TL ve 150 Milyon TL’lik Borçlanma Açıkladı

Yapı Kredi Bankası (YKBNK), finansman alanındaki güçlü performansını bir kez daha gösterdi. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden 20 Aralık’ta paylaşılan bilgiye göre, nitelikli yatırımcılara satılan 570.5 milyon TL ve 150 milyon TL nominal değerli finansman bonolarının vadesi geldi ve itfa ödemeleri tamamlandı.

Bu güncelleme, bankanın mali gücüne ve yatırımcılarına sağladığı güvene olan katkısını vurguluyor.

yapi-kredi-570-5-milyon-tl-ve-150-milyon-tllik-borclanma-acikladi

YKBNK Türk Lirası cinsinden borçlandı

Finansman bonolarının yüzde 28 ve yüzde 32 faiz oranlarıyla başarıyla gerçekleştirildiği belirtilirken, ödemeler Türk lirası cinsinden yapıldı.

Bu durum, Yapı Kredi Bankası’nın sağlam finansal stratejisinin ve güçlü likiditesinin bir yansıması olarak değerlendirilebilir.

Borsa İstanbul’da genel bir düşüş yaşanırken, YKBNK hisseleri yüzde 0.7 değer kaybederek 20.5 TL seviyesine indi. Ancak, banka son günlerdeki borsa geri çekilmelerine direnerek aylık bazda yüzde 21’lik bir artış elde etti.

YKBNK’nin yıllık en düşük 7 TL, en yüksek 22 TL seviyelerini görmesi, hisse performansındaki çeşitliliği gösteriyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz