TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,5072 %-0,11
EUR 34,7726 %-0,25
BIST100 8.087 %0,76
GBP 40,4230 %-0,21
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri CW Enerji Tarım Sektöründe Yenilikçi Çözümler Sunuyor

CW Enerji Tarım Sektöründe Yenilikçi Çözümler Sunuyor

CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi A.Ş., solar sulama sistemleriyle tarım sektöründe sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlıyor.

Yayınlanma:
CW Enerji Tarım Sektöründe Yenilikçi Çözümler Sunuyor

CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, 2010 yılında kurulmuş ve borsada güçlü bir başlangıç yapmıştır. Yıllık 1,8 GW güneş paneli üretim kapasitesiyle sektörde önde gelen bir konuma sahiptir. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, solar sulama sistemleri hakkında açıklamalarda bulundu.

cw-enerji-tarim-sektorunde-yenilikci-cozumler-sunuyor

CW Enerji borsada güçlü bir duruş sergiliyor

Sarvan, solar sulama sistemlerinin tarım sektörüne sunduğu çözümlerin sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağladığını vurgulayarak, güneş enerjisiyle çalışan bu sistemlerin geleneksel sulama yöntemlerine kıyasla çevre dostu ve maliyet açısından daha verimli olduğunu belirtti. Bu sistemlerin, tarlalarda yetişen bitkilere suyun en etkili şekilde dağıtılmasını sağladığını ve verimi artırdığını dile getirdi.

Sarvan ayrıca, güneş enerjili sulama sistemlerinin uzun ömürlü olduğunu ve elektrik kullanımından kaynaklanan maliyetlerin ortadan kalkmasıyla çiftçilerin maliyetlerini azalttığını söyledi. Tarımsal sulama sistemlerinin ekonomik anlamda büyük tasarruflar sağladığını ve CW Enerji olarak tarım sektöründe yenilikçi çözümler sunarak çiftçilerin ve tarım işletmelerinin verimliliğini artırmaya odaklandıklarını belirtti.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz