TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,5346 %-0,03
EUR 34,8069 %-0,16
BIST100 8.087 %0,76
GBP 40,4616 %-0,12
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Deniz Yatırım VESBE Hissesini Döngüsel Portföyünden Çıkardı

Deniz Yatırım VESBE Hissesini Döngüsel Portföyünden Çıkardı

Deniz Yatırım, 2023 yılının son çeyreğine ait finansal raporlarla birlikte döngüsel portföyünde değişikliğe gitti. VESBE hissesini çıkaran şirket, bu kararı açıklarken hissenin geçmiş performansı ve yeni listeye alınan hisseler hakkında bilgi verdi.

Yayınlanma:
Deniz Yatırım VESBE Hissesini Döngüsel Portföyünden Çıkardı

Deniz Yatırım, 2023 yılının son çeyreğine ait finansal raporlar açıklanırken, döngüsel portföyünde değişiklik yapma kararı aldı. Vestel Beyaz Eşya (VESBE) hissesini döngüsel portföyünden çıkardıklarını duyurdu. VESBE’nin portföye eklendiği tarihten bu yana yüzde 11 nominal artış gösterdiği ve 12 aylık hedef fiyatının 24,30 TL olduğu belirtildi.

deniz-yatirim-vesbe-hissesini-dongusel-portfoyunden-cikardi

Deniz Yatırım portföyünde değişikliğe gitti

VESBE hisse senedinin fiyatı şu anda yüzde 2,2 değer kazancıyla 20,48 liradan işlem görüyor. Haftalık bazda yüzde 16,5, aylık bazda yüzde 25,5 ve yıllık bazda yüzde 61 oranında getiri sağladığı açıklandı. Deniz Yatırım’ın döngüsel portföyü, kuruluşundan bu yana nominal olarak yüzde 916, 2024 yılında ise yüzde 20 performans gösterdi.

VESBE’nin çıkarılmasıyla birlikte listede Türk Hava Yolları (THYOA), Selçuk Ecza Deposu (SELEC), Turkcell (TCELL), Ülker (ULKER), Aygaz (AYGAZ), Medikal Park Hastaneleri (MPARK), Akçansa Çimento (AKCNS), Mavi Giyim (MAVI), Europap Tezol Kağıt (TEZOL), Aselsan (ASELS), Akbank (AKBNK), Şok Marketler (SOKM), Migros (MGROS) ve Alkim Alkali (ALKIM) gibi hisseler yer alıyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz