TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,2146 %-0,03
EUR 34,9912 %-0,06
BIST100 8.087 %0,76
GBP 41,1061 %-0,05
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Fonet Teknoloji Sağlık Bilgi Yönetim Sistemi Sözleşmesi İmzaladı

Fonet Teknoloji Sağlık Bilgi Yönetim Sistemi Sözleşmesi İmzaladı

Fonet Teknoloji, Batman İl Sağlık Müdürlüğü ile 36 ay süreli Sağlık Bilgi Yönetim Sistemi (SBYS) Hizmet Alımı sözleşmesini 29.984.937 TL bedelle imzalayarak, şirketin ciro ve karlılık performansına olumlu katkı sağlamayı hedefliyor.

Yayınlanma:
Fonet Teknoloji Sağlık Bilgi Yönetim Sistemi Sözleşmesi İmzaladı

Fonet Teknoloji, Borsa İstanbul’da işlem gören bir şirket olarak, Batman İl Sağlık Müdürlüğü ile 36 ay süreli ‘Sağlık Bilgi Yönetim Sistemi (SBYS) Hizmet Alımı’ sözleşmesini Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) aracılığıyla duyurdu.

23 Kasım 2023 tarihinde 29.984.937 TL bedelle imzalanan sözleşme, şirketin ciro ve karlılığına olumlu etki yapması bekleniyor.

fonet-teknoloji-saglik-bilgi-yonetim-sistemi-sozlesmesi-imzaladi

FONET hisseleri anlaşma sonrası değer kazandı

Bu gelişme, Fonet Teknoloji hisselerinin değer kazanmasına ve BIST 100 endeksinde güçlü performans sergilemesine neden oldu.

Gün içinde yüzde 10’luk artışla 28,6 TL’ye kadar çıkan FONET hisseleri, haftalık yüzde 20,5, aylık yüzde 21,8 ve yıllık yüzde 73,7 prim elde etti. Şirketin hisseleri, bu dönemde yıllık en düşük 9,5 TL ve en yüksek 29,5 TL seviyelerini gördü.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz