TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,5224 %-0,07
EUR 34,8065 %-0,15
BIST100 8.087 %0,76
GBP 40,4944 %-0,04
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Limak Çimento Borsa İstanbul Yıldız Pazar’da İşlem Görmeye Başlıyor

Limak Çimento Borsa İstanbul Yıldız Pazar’da İşlem Görmeye Başlıyor

Limak Doğu Anadolu Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş., 14-15-16 Şubat tarihlerinde 16,20 TL fiyatla talep toplayarak borsadaki çimento şirketleri arasına katılma sürecini başlatmıştı.

Yayınlanma:
Limak Çimento Borsa İstanbul Yıldız Pazar’da İşlem Görmeye Başlıyor

Limak Doğu Anadolu Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş., borsadaki çimento şirketleri arasına katılarak 14-15-16 Şubat tarihlerinde 16,20 TL fiyatla talep toplamıştı.

Şirketin halka arz büyüklüğü 2,52 milyar lira olarak kaydedilmişti. Bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapılan açıklamada, LMKDC hisselerinin Yıldız Pazar’da işlem görmeye başlayacağı ve hangi endekslerde yer alacağı duyuruldu.

limak-cimento-borsa-istanbul-yildiz-pazarda-islem-gormeye-basliyor

Limak Çimento 16,20 TL’den halka arz oluyor

Hisselerin BIST Tüm, BIST Tüm-100, BIST Yıldız, BIST Halka Arz, BIST Katılım Tüm, BIST Sınai ve BIST Taş Toprak endekslerine dahil edileceği belirtildi.

Endekslerin hesaplanmasında şirketin paylarının sayısı 516.179.700, fiili dolaşımdaki pay oranı ise yüzde 30 olarak dikkate alınacağı açıklandı.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz