TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 31,0966 %0,20
EUR 33,6681 %0,19
BIST100 8.087 %0,76
GBP 39,3857 %0,07
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Meka Beton (MEKAG) Borsa İstanbul’da Yatırımcıları Bilgilendirdi

Meka Beton (MEKAG) Borsa İstanbul’da Yatırımcıları Bilgilendirdi

Meka Beton Santralleri İmalat Sanayi ve Ticaret (MEKAG), Borsa İstanbul'daki performansı ve kar dağıtım politikası hakkında pay sahiplerini bilgilendirdi.

Yayınlanma:
Meka Beton (MEKAG) Borsa İstanbul’da Yatırımcıları Bilgilendirdi

Meka Beton Santralleri İmalat Sanayi ve Ticaret (MEKAG), Borsa İstanbul’daki performansı ve kar dağıtım politikası hakkında açıklama yaptı. Şirket, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden pay sahiplerini bilgilendirdi. Meka Beton, kar dağıtımında pay sahiplerinin menfaatleri ile şirket arasında denge sağlama konusunda azami özen gösterdiğini vurguladı.

meka-beton-mekag-borsa-istanbulda-yatirimcilari-bilgilendirdi

MEKAG pay sahiplerine açıklama yaptı

Kar dağıtım politikasının Yönetim Kurulu’nun yetki ve sorumluluğu altında olduğunu belirten şirket, piyasa beklentileri, uzun vadeli strateji, sermaye gereksinimi, yatırım ve finansman politikaları gibi faktörleri dikkate alarak kar payı dağıtımına karar vereceğini açıkladı.

MEKAG hisseleri, Borsa İstanbul’da tarihi zirvesine ulaştıktan sonra yaşanan dalgalanmaların ardından tekrar toparlanarak günün sonunda yüzde 6 artışla 91 TL’den işlem görüyor. 28 Kasım itibarıyla hissenin haftalık bazda yüzde 26, aylık bazda yüzde 17,6 oranında artış gösterdiği belirtiliyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz