TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,2146 %-0,03
EUR 34,9912 %-0,06
BIST100 8.087 %0,76
GBP 41,1061 %-0,05
Logo
Anasayfa Borsa PhillipCapital Üç Hisseyi Öne Çıkardı

PhillipCapital Üç Hisseyi Öne Çıkardı

PhillipCapital'in günlük bültenine göre, TÜİK tarafından açıklanan Kasım ayı işsizlik rakamları ve Kızıldeniz'deki gemi saldırıları, Orta Doğu petrol arzında kesinti riskini artırabilir.

Yayınlanma:
PhillipCapital Üç Hisseyi Öne Çıkardı

PhillipCapital’in günlük bülteni, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan Kasım ayı işsizlik rakamları ve Kızıldeniz’deki gemi saldırılarına odaklanarak, yatırımcılara önemli bilgiler sunuyor.

Araştırmaya göre, Kızıldeniz’deki saldırılar Orta Doğu petrol arzını riske atabilirken, TÜİK’in işsizlik verileri de ekonomik görünüme dair kritik bir pencere sunuyor.

phillipcapital-uc-hisseyi-one-cikardi

PhillipCapital EREGL hisse tahminini açıkladı

PhillipCapital, bu bağlamda günlük hisse önerilerini Ereğli Demir ve Çelik (EREGL), Türkiye Garanti Bankası (GARAN) ve Teknosa (TKNSA) olarak belirledi.

Teknik analize göre, EREGL hisselerinde 45,50 TL üzerindeki fiyatlanmanın alımları tetikleyebileceği belirtiliyor.

GARAN hisselerinde 64,00 TL seviyesinin üzerindeki yükseliş momentumuna dikkat çekilirken, TKNSA hisselerinde ise 35,00 TL üzerindeki fiyatlamaların pozitif bir havayı sürdürebileceği vurgulanıyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz