TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,2184 %-0,01
EUR 34,9968 %-0,03
BIST100 8.087 %0,76
GBP 41,0997 %-0,06
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Bim Hatay’da Deprem Sonrası 21 Yeni Mağaza Açtı

Bim Hatay’da Deprem Sonrası 21 Yeni Mağaza Açtı

Bim Birleşik Marketler (BIMAS), Hatay'daki deprem felaketinin ardından 21 yeni mağaza açarak toplam mağaza sayısını 46'ya çıkardı.

Yayınlanma:
Bim Hatay’da Deprem Sonrası 21 Yeni Mağaza Açtı

Bim Birleşik Marketler (BIMAS), Hatay’daki deprem felaketinin ardından yıkılan mağazalarının yerine 21 yeni mağaza açılışı gerçekleştirdi, böylece şirketin Hatay’daki toplam mağaza sayısı 46’ya ulaştı.

Bim CEO’su Haluk Dortluoğlu, Türkiye’nin birlik ve dayanışma ruhuyla deprem sonrası yaralarını hızlıca sardığını belirterek, depremin ilk gününden itibaren Bim olarak bölgeye olan desteği sürdürmek için çaba harcadıklarını vurguladı.

bim-hatayda-deprem-sonrasi-21-yeni-magaza-acti

BIMAS Hatay’daki mağaza sayısını 46’ya çıkardı

Dortluoğlu, özellikle deprem bölgesinde kadınların ekonomiye katılımını artırmayı hedeflediklerini ifade ederek, yeni mağazaların istihdama katkı sağlamasından mutlu olduklarını dile getirdi.

Ayrıca, 2023 yılında açılan mağazaların 10 tanesinin konteyner kentlerin yanında yer aldığını ve bu sayede vatandaşların ihtiyaç duydukları ürünlere kolayca ve hızlı bir şekilde ulaşabildiklerini belirtti.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz