TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,5167 %-0,08
EUR 34,7935 %-0,19
BIST100 8.087 %0,76
GBP 40,4632 %-0,12
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Fuzul Gayrimenkul 500 Konutluk Yeni Projeye Hazırlanıyor

Fuzul Gayrimenkul 500 Konutluk Yeni Projeye Hazırlanıyor

Fuzul Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada, İstanbul'un Başakşehir ilçesi, Kayabaşı Mahallesi'nde yeni bir konut projesi için çalışmalara başladığını duyurdu.

Yayınlanma:
Fuzul Gayrimenkul 500 Konutluk Yeni Projeye Hazırlanıyor

Fuzul Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamada, gayrimenkul yatırım ve geliştirme sektöründe faaliyet gösterdiğini ve İstanbul’un Başakşehir ilçesi, Kayabaşı Mahallesi’nde yeni bir proje için hazırlıklara başladığını bildirdi.

Şirket, söz konusu projede 500 konutluk kat karşılığı sözleşme görüşmelerine başlandığını duyurdu.

fuzul-gayrimenkul-500-konutluk-yeni-projeye-hazirlaniyor

Fuzul Gayrimenkul net karı 180 milyon TL’ye ulaştı

Fuzul Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, gayrimenkul değerleme raporlarına göre toplam portföy değerinin bir önceki rapora göre yüzde 68,28 artarak 8 milyar 165 milyon TL’ye ulaştığını belirtti.

Şirketin 2023 yılı üçüncü çeyrek bilançosuna göre net karının 180.397.013 TL olduğu ve satışlarını artırdığı bilgisi de paylaşıldı.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz