TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,5224 %-0,07
EUR 34,8065 %-0,15
BIST100 8.087 %0,76
GBP 40,4944 %-0,04
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri KARDEMİR Şirketin Gelecek Vizyonuna İlişkin Açıklama Yaptı

KARDEMİR Şirketin Gelecek Vizyonuna İlişkin Açıklama Yaptı

KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Demir, Ekonomi Muhabirleri Derneği üyeleriyle gerçekleştirdiği toplantıda şirketin gelecek vizyonunu paylaştı.

Yayınlanma:
KARDEMİR Şirketin Gelecek Vizyonuna İlişkin Açıklama Yaptı

KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Demir, Ekonomi Muhabirleri Derneği (EMD) üyeleriyle bir araya gelerek şirketin gelecek vizyonuna dair açıklamalarda bulundu.

Demir, şirketin vizyonunun sanayi üretimine, yerli ve milli üretime katkı sağlamak, stratejik ve katma değeri yüksek ürünler üretmek olduğunu belirtti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın KARDEMİR’e verdiği önemin Türkiye’nin sanayi ve ekonomik kalkınması açısından kritik bir rol oynadığını vurguladı.

kardemir-sirketin-gelecek-vizyonuna-iliskin-aciklama-yapti

KARDEMİR yüksek ürünler üretmek istediklerini açıkladı

Sanayi üretiminde küresel bir güç olma vizyonu doğrultusunda faaliyetlerini sürdüreceklerini ifade eden Demir, ham çelik üretimlerini kısa vadede 2,5 milyon tondan 3,5 milyon tona çıkarma hedeflerinin olduğunu dile getirdi. Ayrıca, katma değerli çelik üretimini önümüzdeki 5 yıl içinde 2 katına çıkarmayı planladıklarını söyledi.

Yeni pazarlara açılma hedeflerinin bulunduğunu belirten Demir, pazar paylarını yüzde 9’dan yüzde 12’ye çıkarmayı hedeflediklerini ifade etti. Stratejik planları doğrultusunda gelecek 5 yıl içinde 1,5 milyar doları bulacak yeni yatırım hedefleri olduğunu da paylaştı.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz