TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,2194 %-0,01
EUR 34,9921 %-0,05
BIST100 8.087 %0,76
GBP 41,1128 %-0,02
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Kiler Holding Elektrikli Araç Şarj Ağı İşine Giriyor

Kiler Holding Elektrikli Araç Şarj Ağı İşine Giriyor

Kiler Holding'in yan kuruluşu olan KLR Enerji Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş., Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı bildiride, şarj ağı işletmeci lisansını aldığını duyurdu.

Yayınlanma:
Kiler Holding Elektrikli Araç Şarj Ağı İşine Giriyor

Kiler Holding A.Ş. (KLRHO), Grup Şirketlerinin Elektrikli Araç Şarj Ağı ile ilgili önemli bir adım attı. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) aracılığıyla yapılan bildiride, KLR Enerji Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin şarj ağı işletmeci lisansı aldığı duyuruldu.

Şirket, daha önce açıkladığı 11 Nisan 2023 tarihli stratejik hedeflerinin bir parçası olarak, 2025 yılında kombine gelirlerinde yüzde 5 oranında yeni iş ve sektörlerden gelir elde etme hedefine vurgu yaptı.

kiler-holding-elektrikli-arac-sarj-agi-isine-giriyor

KLRHO hissesi haftada yüzde 6,88 kazandırdı

Bu çerçevede, KLR markası altında elektrikli araç şarj ağı işletmeci lisansı almak üzere başvuruda bulunuldu ve başvurunun EPDK tarafından H/12220-1/00152 lisans numarasıyla kabul edildiği bildirildi.

KLRHO koduyla Borsa İstanbul’da işlem gören şirket hissesi, geçen yıl içinde yatırımcısına yüzde 241,8 oranında kazanç sağladı. Hisse, günlük bazda yüzde 1,33 düşüşle 35,52 liradan işlem gördü. Haftalık bazda ise yüzde 6,88 oranında kazanç sağladı.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz