TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,5144 %-0,09
EUR 34,7855 %-0,21
BIST100 8.087 %0,76
GBP 40,4390 %-0,18
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri MHR Gayrimenkul Kentsel Dönüşüm Projesinde Yeni Sözleşme İmzaladı

MHR Gayrimenkul Kentsel Dönüşüm Projesinde Yeni Sözleşme İmzaladı

Geçen yılın Ekim ayında halka arz edilen MHR Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ataşehir'deki kentsel dönüşüm projesinde yeni bir sözleşme imzaladı.

Yayınlanma:
MHR Gayrimenkul Kentsel Dönüşüm Projesinde Yeni Sözleşme İmzaladı

MHR Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, geçtiğimiz Ekim ayında halka arz edilen şirket, Ataşehir’deki kentsel dönüşüm projesinde önemli bir adım attı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yaptığı açıklamada, 17 Ocak tarihinde imzalanan sözleşme ile Ataşehir’deki 26 parsel ve 8.839,80 metrekarelik arsa üzerinde konut ve ticari alanları kapsayan bir projenin geliştirilmesine resmi olarak başlandığı belirtildi.

mhr-gayrimenkul-kentsel-donusum-projesinde-yeni-sozlesme-imzaladi

MHRGY hisseleri yükselişe geçti

Sözleşme, 20 kat maliki/arsa sahibi ile noter huzurunda imzalandı ve arsa sahipleri ile şirket arasında yüzde 55 arsa sahipleri, yüzde 45 şirket oranında kat karşılığı anlaşma gerçekleşti.

Projenin genel yapısı 5 ada, 51 parsel ve 15.164,25 metrekareyi içermekte olup, diğer kat malikleri ve arsa sahipleri ile görüşmeler devam etmektedir. Buna paralel olarak, MHRGY hisseleri BIST 100 endeksinin tersine günlük yüzde 2,4’lük artışla 5,4 TL seviyesine yükseldi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz