TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,5346 %-0,03
EUR 34,8069 %-0,16
BIST100 8.087 %0,76
GBP 40,4616 %-0,12
Logo
Anasayfa Borsa PAPIL ile Jandarma Arasında Milyon Liralık Sözleşme Açıklandı

PAPIL ile Jandarma Arasında Milyon Liralık Sözleşme Açıklandı

04.12.2023 tarihli yönetim kurulu toplantısında alınan ve daha önce de ertelenmiş olduğu belirtilen bu anlaşmada, PAPIL ile Jandarma Genel Komutanlığı'nın 4,9 milyon liralık bir sözleşme yaptıklarına yer verildi. 

Yayınlanma:
PAPIL ile Jandarma Arasında Milyon Liralık Sözleşme Açıklandı

Borsada işlem gören ve Türkiye’deki sayılı savunma şirketlerinden gösterilen Papilon Savunma – Güvenlik Sistemleri (PAPIL), Jandarma Genel Komutanlığı ile bir iş sözleşmesi imzaladıklarını açıkladı. 04.12.2023 tarihli yönetim kurulu toplantısında alınan ve daha önce de ertelenmiş olduğu belirtilen bu anlaşmada, PAPIL ile Jandarma Genel Komutanlığı’nın 4,9 milyon liralık bir sözleşme yaptıklarına yer verildi.

PAPIL ve Jandarma Anlaşması 6 Ay Geçerli Olacak

Yapılan anlaşmanın içeriğine baktığımız zaman Otomatik Parmak ve Avuç İçi İz Teşhis Sistemi’ne yönelik olduğu görülmektedir. Jandarma Genel Komutanlığı’nın bu ihtiyaçları PAPIL tarafından karşılanacak, ek olarak da bakım ve onarım işlemleri üstlenilmiş olacak. İlgili sözleşme 01.01.2024 tarihinde yürürlüğe girecek ve 30.06.2024 tarihine kadar da geçerli olacak. Yapılan bu anlaşma için PAPIL toplamda 4.9 milyon lira kazanç elde edecek.

 

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz