TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,5346 %-0,03
EUR 34,8069 %-0,16
BIST100 8.087 %0,76
GBP 40,4616 %-0,12
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Smart Güneş Enerjisi Yurt İçinde 3 Milyon Dolarlık Proje İmzaladı

Smart Güneş Enerjisi Yurt İçinde 3 Milyon Dolarlık Proje İmzaladı

Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri Araştırma Geliştirme Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. (SMRTG), Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı duyuruda, iştiraklerinden Smart Güneş Enerji Ekipmanları Pazarlama A.Ş. ile yurt içindeki iki müşterisi arasında 3 milyon 166 bin 20 dolar değerinde Proje Geliştirme, Mühendislik, Tedarik ve kurulum kapsamında bir sözleşme imzalandığını açıkladı.

Yayınlanma:
Smart Güneş Enerjisi Yurt İçinde 3 Milyon Dolarlık Proje İmzaladı

Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri Araştırma Geliştirme Üretim Sanayi ve Ticaret A.Ş. (SMRTG), Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı açıklamada, iştiraklerinden Smart Güneş Enerji Ekipmanları Pazarlama A.Ş. ile yurt içinde kurulu iki müşterisi arasında 3 milyon 166 bin 20 dolar değerinde Proje Geliştirme, Mühendislik, Tedarik ve kurulum kapsamında bir sözleşme imzalandığını duyurdu.

smart-gunes-enerjisi-yurt-icinde-3-milyon-dolarlik-proje-imzaladi

SMRTG hissesi bugün yüzde 2,06 arttı

SMRTG hisse senedi, bu açıklamanın ardından Borsa İstanbul’da yüzde 74,05 oranında yükseldi ve gün içinde 64,35 liraya kadar çıktı.

Şirketin hisse senedi, yıl içinde en yüksek 99,20 liraya kadar çıkarken, en düşük 25,71 lira seviyesine kadar geriledi. Günlük artış oranı ise TSİ 11.29 itibarıyla yüzde 2,06 oldu.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz