TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,5141 %-0,09
EUR 34,7810 %-0,23
BIST100 8.087 %0,76
GBP 40,4379 %-0,18
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Tacirler Yatırım CIMSA Hisselerine Dikkat Çekti

Tacirler Yatırım CIMSA Hisselerine Dikkat Çekti

Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksinin güne yükselişle başlamasının ardından Tacirler Yatırım'ın günlük bülteninde Çimsa, Ereğli Demir, Türkiye İş Bankası ve Türkiye Şişe hisseleri için yükseliş beklentisi ve hedef fiyatları açıklandı.

Yayınlanma:
Tacirler Yatırım CIMSA Hisselerine Dikkat Çekti

Borsa İstanbul’da BIST 100 endeksinin güne yükselişle başlamasının ardından Tacirler Yatırım günlük bültenini yayımladı ve günlük teknik analize dayalı hisse önerilerini paylaştı. Tacirler Yatırım, Çimsa Çimento Sanayi ve Ticaret A.Ş. (CIMSA) hisseleri için yükseliş beklentisi olduğunu belirtti ve hedef fiyatını 37,96 TL olarak açıkladı.

tacirler-yatirim-cimsa-hisselerine-dikkat-cekti

CIMSA hisseleri için hedef fiyat 37,96 TL oldu

Listenin ikinci sırasında ise Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (EREGL) hisseleri yer aldı. Tacirler Yatırım, EREGL hisseleri için hedef fiyatı 48,22 TL olarak belirledi.

Ayrıca, Türkiye İş Bankası A.Ş. (ISCTR) hisseleri için de yükseliş beklentisi olduğu vurgulandı ve hedef fiyatı 28,78 TL olarak bildirildi. Tacirler Yatırım’ın dördüncü hisse önerisi ise Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. (SISE) hisseleri oldu. SISE hisseleri için hedef fiyatın 54,30 TL olduğu belirtildi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz