TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,2421 %0,06
EUR 34,9832 %-0,07
BIST100 8.087 %0,76
GBP 41,1384 %0,03
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Tureks Turizm KGM İle Yeni Sözleşmeyi Duyurdu

Tureks Turizm KGM İle Yeni Sözleşmeyi Duyurdu

Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş.'nin yeni yılda elde ettiği büyük sözleşmelerle dikkat çekiyor. Son olarak Karayolları Genel Müdürlüğü ile 12 aylık personel taşıma sözleşmesini yeniledi.

Yayınlanma:
Tureks Turizm KGM İle Yeni Sözleşmeyi Duyurdu

Kamu ve özel sektörde hizmet veren Tureks Turizm Taşımacılık A.Ş., yeni yılda kazandığı önemli işlerle dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz hafta boyunca bir dizi büyük sözleşmeye imza atan şirket, son olarak Karayolları Genel Müdürlüğü ile mevcut personel taşıma sözleşmesini 12 ay daha uzattığını duyurdu.

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) aracılığıyla yapılan açıklamada, Tureks Turizm’in Karayolları Genel Müdürlüğü ile olan sözleşmesinin 1 Şubat 2024 ile 28 Şubat 2025 tarihleri arasında geçerli olacağı ve toplam bedelinin katma değer vergisi (KDV) dahil 189.705.760,00 TL olarak belirlendiği ifade edildi.

tureks-turizm-kgm-ile-yeni-sozlesmeyi-duyurdu

Tureks Turizm yatırımcıların dikkatini çekiyor

Geçen yıl İstanbul Üniversitesi ve İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi gibi kurumlarla gerçekleştirilen sözleşmelerle toplamda 131 milyon TL’nin üzerinde bir değere ulaşan Tureks Turizm, bu başarılarıyla yatırımcılarının dikkatini çekiyor.

Şirketin TUREX kodlu hisseleri, sözleşme haberinin açıklandığı gün artış yaşayarak olumlu bir seyir izliyor. Geçtiğimiz yılın Kasım ayından itibaren dalgalı bir performans sergileyen TUREX, 2024’e güçlü bir başlangıç yapmış gibi görünüyor.

Gün içinde dalgalı bir seyir izleyen hisseler, yazım anı itibarıyla yüzde 1’in üzerinde bir artışla 29,92 TL’den işlem görüyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz