TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,2194 %-0,01
EUR 34,9921 %-0,05
BIST100 8.087 %0,76
GBP 41,1128 %-0,02
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Tureks Turunç Mermer Tedarik Anlaşması Yaptı

Tureks Turunç Mermer Tedarik Anlaşması Yaptı

Tureks Turunç Madencilik İç ve Dış Ticaret A.Ş., Amerika'da bulunan bağlı ortaklığı Marble Systems Inc. ile Bahamalar'da bir otel projesi için mermer tedarik anlaşması imzaladı.

Yayınlanma:
Tureks Turunç Mermer Tedarik Anlaşması Yaptı

Tureks Turunç Madencilik İç ve Dış Ticaret A.Ş., Kasım ayında gerçekleştirdiği halka arzının ardından önemli bir iş ilişkisini Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) aracılığıyla duyurdu.

Şirketin Amerika’da mukim bağlı ortaklığı Marble Systems Inc, Bahamalar’da gerçekleştirilecek bir otel projesi için Tureks Turunç ile mermer tedarik anlaşması yapmıştır.

tureks-turunc-mermer-tedarik-anlasmasi-yapti

Tureks Turunç hisseleri anlaşma sonrası yükseldi

Söz konusu anlaşma, projenin ihtiyaç duyduğu mermer ürünlerinin tedarikini içermekte olup toplam değeri 316 bin 614 dolar olarak açıklanmıştır.

Bu işbirliği kapsamında, Tureks Turunç’un deneyimli ve kaliteli mermer tedarikçisi olarak Marble Systems Inc.’e hizmet vermesi ve proje için gerekli olan özel tasarım ve kalitede mermer ürünlerini sağlaması beklenmektedir.

Tureks Turunç, müşterilerine kaliteli ürünler sunma konusundaki uzmanlığını bir kez daha kanıtlarken, bu anlaşmanın şirketin cirosuna olumlu bir katkı sağlaması öngörülmektedir.

Bahamalar’daki otel projesi kapsamında gerçekleştirilecek mermer tedarikinin, Tureks Turunç’un sektördeki lider konumunu güçlendireceği ve şirketin büyüme hedeflerine önemli bir adım olacağı belirtilmiştir.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz