TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,2163 %-0,02
EUR 34,9410 %-0,19
BIST100 8.087 %0,76
GBP 41,0751 %-0,12
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Türk Traktör FTSE4Good Gelişmekte Olan Piyasalar Endeksine Girdi

Türk Traktör FTSE4Good Gelişmekte Olan Piyasalar Endeksine Girdi

Türk Traktör, sürdürülebilirlikte gösterdiği üstün performansla FTSE Russell tarafından ölçülen FTSE4Good Gelişmekte Olan Piyasalar Endeksi'ne giriş yaptı.

Yayınlanma:
Türk Traktör FTSE4Good Gelişmekte Olan Piyasalar Endeksine Girdi

Türk Traktör, 70. yıl dönümünde sürdürülebilirlikte elde ettiği başarıyla dikkat çekiyor. Sektör lideri olarak, FTSE Russell tarafından değerlendirilen FTSE4Good Gelişmekte Olan Piyasalar Endeksi’ne dahil olan şirket, çevresel, sosyal ve yönetişim performansında güçlü bir izlenim bırakıyor.

turk-traktor-ftse4good-gelismekte-olan-piyasalar-endeksine-girdi

Türk Traktör sürdürülebilirlik odaklı etki yaratmak istiyor

Türk Traktör Şirket Lideri Aykut Özüner, sürdürülebilirliğin, iklim krizi ve tarım sektörü için kilit bir unsur olduğunu vurgulayarak, dünya kaynaklarını verimli kullanmanın ve ekosistem dengesini korumanın herkesin sorumluluğu olduğuna dikkat çekiyor.

Şirket, kısa, orta ve uzun vadeli hedefleriyle sürdürülebilirlik odaklı bir etki yaratmayı ve sektörde aktif bir rol oynamayı amaçlıyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz