TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,5126 %-0,09
EUR 34,7896 %-0,20
BIST100 8.087 %0,76
GBP 40,4729 %-0,09
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Astor Enerji Ral Enerji İle Yapılan Satış Sözleşmesini Duyurdu!

Astor Enerji Ral Enerji İle Yapılan Satış Sözleşmesini Duyurdu!

Astor Enerji, Borsa İstanbul'da işlem gören şirket, Ral Enerji A.Ş. ile imzaladığı 3.5 milyon dolarlık güç transformatörleri ve anahtarlama ürünleri satış sözleşmesini Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurdu.

Yayınlanma:
Astor Enerji Ral Enerji İle Yapılan Satış Sözleşmesini Duyurdu!

Elektromekanik imalat sektöründe faaliyet gösteren Astor Enerji A.Ş., yeni iş ilişkisiyle gündemdeki yerini aldı.

Borsa İstanbul’da ASTOR koduyla işlem gören şirket, Ral Yatırım Holding A.Ş.’nin bağlı ortaklığı olan Ral Enerji A.Ş. ile güç transformatörleri, dağıtım transformatörleri ve anahtarlama ürünleri için satış sözleşmesi imzaladı.

astor-enerji-ral-enerji-ile-yapilan-satis-sozlesmesini-duyurdu

Astor Enerji 3 milyon 550 bin dolarlık sözleşme imzaladı

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) aracılığıyla yapılan açıklamada, sözleşme bedelinin 3 milyon 550 bin dolar olduğu belirtildi. Sözleşmenin 2022 yılı hasılatına oranının yüzde 1,39 olduğu ifade edildi.

Astor Enerji, 2023 yılı üçüncü çeyrek bilançosunu Ekim ayında KAP üzerinden paylaşmış ve yılın ilk dokuz ayında 3.043.206.717 TL net kar elde ettiğini duyurmuştu. Şirketin net karı, önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 177 artış göstermişti.

Açıklamada, yapılan sözleşmenin ciro ve kârlılığa olumlu etkisinin beklendiği vurgulanarak, Astor Enerji’nin sektördeki büyüme ivmesini sürdürmeye devam ettiği belirtildi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz