TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,5681 %0,07
EUR 34,8656 %0,01
BIST100 8.087 %0,76
GBP 40,5525 %0,10
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Boğaziçi Beton Büyük Bir Sözleşmeye İmza Attı

Boğaziçi Beton Büyük Bir Sözleşmeye İmza Attı

Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş., Türkiye'nin lider hazır beton firmalarından biri olarak bilinir. Şirket, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada, Kalyon İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile İstanbul Kampüs Merkezi Projesi için önemli bir hazır beton üretimi ve tedariği sözleşmesi imzaladığını duyurdu.

Yayınlanma:
Boğaziçi Beton Büyük Bir Sözleşmeye İmza Attı

Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş., Türkiye’nin en yaygın dağıtım ağına ve en yüksek üretim kapasitesine sahip hazır beton firmalarından biri olarak bilinir. Bugün, şirket Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı açıklamada, önemli bir iş ilişkisi hakkında bilgilendirme yaptı.

Borsa İstanbul’da BOBET koduyla işlem gören şirketin KAP bildiriminde, Kalyon İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile İstanbul Kampüs Merkezi Projesi işi için bir hazır beton üretimi ve tedariği sözleşmesi imzalandığı belirtildi.

bogazici-beton-buyuk-bir-sozlesmeye-imza-atti

BOBET beton üretimi ve tedariği sözleşmesi imzaladı

Açıklamada, proje kapsamında yaklaşık 300 milyon Türk lirası tutarında hazır beton üretimi ve tedariği işinin gerçekleştirileceği, ancak bu tutarın projenin gidişatına bağlı olarak değişebileceği vurgulandı.

Proje kapsamında hazır beton üretimi için İstanbul İhsaniye’de bir mobil hazır beton tesisi kurulmasının planlandığı ifade edildi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz