TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 31,0922 %0,18
EUR 33,6702 %0,19
BIST100 8.087 %0,76
GBP 39,3866 %0,11
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Borsa İstanbul’un 3 Şirketi Ortaklık Yapısını Değiştirdi

Borsa İstanbul’un 3 Şirketi Ortaklık Yapısını Değiştirdi

Borsa İstanbul'da bugün Bayrak EBT Taban, Özderici GYO ve Ulaşlar Turizm şirketlerinde gerçekleşen ortaklık değişikliği haberleri piyasada dalgalanmalara yol açtı.

Yayınlanma:
Borsa İstanbul’un 3 Şirketi Ortaklık Yapısını Değiştirdi

Borsa İstanbul’da bugün gerçekleşen ortaklık değişiklikleri, Bayrak EBT Taban, Özderici GYO ve Ulaşlar Turizm şirketlerinin hisselerinde dalgalanmalara neden oldu.

Bilal Naz’ın liderliğindeki Bayrak EBT Taban, Özderici GYO ve Ulaşlar Turizm’deki pay alım-satım haberleri, yatırımcılar arasında dikkat çekti.

borsa-istanbulun-3-sirketi-ortaklik-yapisini-degistirdi

Bilal Naz pay satışı gerçekleştirdi

Bilal Naz’ın Bayrak EBT Taban’daki paylarında gerçekleşen değişiklikler sonrasında Alt Pazar’da işlem gören Bayrak EBT hisseleri tavan yaparken, Ulaşlar Turizm hisselerinde ise düşüş yaşandı.

Bilal Naz’ın pay satışı sonucunda Bayrak EBT Taban’daki pay oranı yüzde 13,65’e indi. Özderici GYO ve Ulaşlar Turizm’deki diğer değişikliklerle birlikte Borsa İstanbul’da günün hareketli saatleri yaşanıyor.

Özellikle BN Yatırım Holding’e geçen paylar ve Bilal Naz’ın şirketler arasındaki pay dağılımındaki değişiklikler, finans dünyasında geniş yankı buldu. Söz konusu değişiklikler, yatırımcıların hisse senetleri üzerindeki etkisini ve gelecekteki işlem beklentilerini değerlendirmelerine neden oldu.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz