TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,5663 %0,07
EUR 34,8963 %0,11
BIST100 8.087 %0,76
GBP 40,5862 %0,20
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Meka Beton Yeni Siparişle Büyümeye Devam Ediyor

Meka Beton Yeni Siparişle Büyümeye Devam Ediyor

Meka Beton Santralleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (MEKAG), Kamuyu Aydınlatma Platformu aracılığıyla duyurduğu yeni siparişle büyüme ivmesini sürdürüyor.

Yayınlanma:
Meka Beton Yeni Siparişle Büyümeye Devam Ediyor

Ekim 2023’te Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlayan Meka Beton Santralleri İmalat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (MEKAG), bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden yeni bir sipariş aldığını duyurdu.

meka-beton-yeni-siparisle-buyumeye-devam-ediyor

Meka Beton bugün yüzde 1,63 yükseliş sergiledi

Meka Beton’un KAP bildirisine göre, şirketin yüzde 100 hissesine sahip olduğu bağlı ortaklığı Meka İthalat İhracat Pazarlama ve Ticaret A.Ş., yurt dışında bulunan bir şirketten “Beton Santralleri Siparişi” aldı. Siparişin bugün, 20 Şubat 2024 tarihinde alındığı belirtildi ve sipariş bedelinin toplamının 370 bin euro olduğu açıklandı.

Borsa İstanbul’da MEKAG koduyla işlem gören şirket hissesi, bugün itibarıyla yüzde 1,63’lük bir artışla 77,95 liradan işlem gördü. Şirket hisseleri, aylık bazda yüzde 19,92 kazanç sağlamış durumda ve 12 Ekim 2023’te pay başına 25 liradan Yıldız Pazar’da işlem görmeye başlamıştı.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz