TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 31,0984 %0,20
EUR 33,6588 %0,16
BIST100 8.087 %0,76
GBP 39,3658 %0,04
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Tacirler Yatırım 4 Hissede Yükseliş Bekliyor

Tacirler Yatırım 4 Hissede Yükseliş Bekliyor

BIST 100 endeksi rekor seviyelerini görmeye devam ederken Tacirler Yatırım, günlük bülteninde ECILC, EREGL, GENIL ve SOKM hisseleri için yükseliş beklentilerini paylaştı.

Yayınlanma:
Tacirler Yatırım 4 Hissede Yükseliş Bekliyor

Tacirler Yatırım, günlük teknik bazlı hisse önerilerini paylaştı. ECILC, EREGL, GENIL ve SOKM hisseleri için yükseliş beklentileri bildirildi.

ECILC için EİS Eczacıbaşı İlaç Sınai Ve Finansal Yatırımlar Sanayi Ve Ticaret A.Ş. hissesinde yükseliş öngörülüyor ve hedef fiyat 54,20 TL olarak belirlendi.

tacirler-yatirim-4-hissede-yukselis-bekliyor

ECILC, EREGL, GENIL ve SOKM hisselerinde yükseliş bekleniyor

EREGL hissesi, Ereğli Demir Ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. için yükseliş beklentisiyle öne çıkıyor. Hedef fiyat 47,08 TL olarak tahmin edildi.

GENIL hisseleri için ise Gen İlaç Ve Sağlık Ürünleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.’nin kodu olarak belirlenen hedef fiyat 60 TL olarak gösterildi.

SOKM hisseleri için son sırada ŞOK Marketler Ticaret A.Ş. yer alıyor ve hedef fiyatları 73,20 TL olarak kaydedildi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz