TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,5593 %0,07
EUR 34,8766 %0,05
BIST100 8.087 %0,76
GBP 40,5455 %0,10
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri YEO Teknoloji Türkiye’de Yeni RES İçin 4,5 Milyon Dolar Sözleşme İmzaladı

YEO Teknoloji Türkiye’de Yeni RES İçin 4,5 Milyon Dolar Sözleşme İmzaladı

Yatırımcılarına yüksek getiri sağlayan YEOTEK kodlu şirket, KAP üzerinden duyurduğu bildiriyle Türkiye'de bir müşterisi ile rüzgar enerji santrali projesi için 4,5 milyon dolarlık sözleşme imzaladığını açıkladı.

Yayınlanma:
YEO Teknoloji Türkiye’de Yeni RES İçin 4,5 Milyon Dolar Sözleşme İmzaladı

Yatırımcılarına yüksek getiri sunan YEOTK kodlu şirket, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) aracılığıyla duyurduğu bildiri ile Türkiye’de önemli bir rüzgar enerji santrali projesi için 4,5 milyon dolarlık sözleşme imzaladığını açıkladı.

Sözleşme, elektrifikasyon ve otomasyon işlerini kapsayacak şekilde dizayn, mühendislik, tedarik, montaj, test ve devreye alma hizmetlerini içermektedir.

YEO Teknoloji’nin açıklamasına göre, şirketin güçlü mühendislik kabiliyeti ve endüstri deneyimi, müşterisi ile Türkiye’de kurulacak olan rüzgar enerji santralinin başarılı bir şekilde hayata geçirilmesinde kilit rol oynuyor.

yeo-teknoloji-turkiyede-yeni-res-icin-45-milyon-dolar-sozlesme-imzaladi

YEOTK hisseleri yılda yüzde 224,51 arttı

Sözleşmenin toplam değeri, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) kurlarıyla ifade edildiğinde 134 milyon 701 bin 413,00 lira olup, YEOTK hissedarlarına sağlanan değeri bir kez daha vurguluyor.

YEOTK hissesi, Borsa İstanbul’da YEOTK koduyla işlem görmekte olup, son zamanlarda yatırımcısına yıllık bazda yüzde 224,51 oranında kazanç sağlayarak dikkat çekiyor.

Şirketin güçlü performansı, yeni iş anlaşmalarıyla birlikte hisse değerini desteklemeye devam ediyor.

Hissenin bir yıllık süreç içinde gördüğü en düşük değer 48,60 lira iken, bugün itibarıyla 218,7 lirayı test ederek yatırımcılarına güven vermeye devam ediyor.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz