TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 31,0984 %0,20
EUR 33,6588 %0,16
BIST100 8.087 %0,76
GBP 39,3658 %0,04
Logo
Anasayfa Halka Arz Batı Ege Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Halka Arz İçin Tarih Belirledi

Batı Ege Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Halka Arz İçin Tarih Belirledi

Batı Ege Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Sermaye Piyasası Kurulu'ndan aldığı onayla halka arz hazırlıklarına başladı. 24 Kasım'da gerçekleşecek olan halka arz için talep toplama süreci, Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. liderliğinde 30 Kasım - 1 Aralık tarihlerinde gerçekleşiyor.

Yayınlanma:
Batı Ege Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Halka Arz İçin Tarih Belirledi

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım ortaklıklarından biri olan Batı Ege Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Sermaye Piyasası Kurulu’ndan aldığı onayla halka arz sürecine girmeye hazırlanıyor.

24 Kasım’da yatırımcılarla buluşacak olan halka arz için talep toplama süreci, Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. liderliğinde 30 Kasım – 1 Aralık tarihlerinde gerçekleşiyor.

bati-ege-gayrimenkul-yatirim-ortakligi-halka-arz-icin-tarih-belirledi

BEGYO 3 TL fiyatla 30 Aralık’ta talep toplamaya başlıyor

Batı Ege Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın hisseleri, halka arzda 3 TL fiyatla satışa sunuluyor. Halka arzda bireysel yatırımcılar için eşit dağıtım yöntemi uygulanıyor.

Şirketin halka açıklık oranı yüzde 35,58, halka arz büyüklüğü ise 860 milyon TL oluyor. Şirketin hisse sembolü BEGYO olarak belirlendi ve toplamda 290 milyon adet lot dağıtılıyor.

Şirketin izahnamesinde borsa görüşü bölümünde, şirketin katılım endeksi şartlarını karşılamadığı açıklandı.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz