TREND KATEGORİLER

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

DÖVİZ
USD 32,4848 %0,05
EUR 34,9975 %0,16
BIST100 8.087 %0,76
GBP 41,4115 %0,25
Logo
Anasayfa Şirket Haberleri Bayrak EBT Tavan Hisseleri 5 Gündür Tavan İlerliyor

Bayrak EBT Tavan Hisseleri 5 Gündür Tavan İlerliyor

Bayrak EBT Taban, son günlerde yüklü pay alımları ve Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Naz'ın dikkat çeken pay alım-satım stratejisi ile öne çıkıyor.

Yayınlanma:
Bayrak EBT Tavan Hisseleri 5 Gündür Tavan İlerliyor

Son zamanlarda birçok şirket, yüklü pay alımlarıyla dikkat çekiyor. Bu şirketlerden biri olan Bayrak EBT Taban, hisselerinin tavanda geçen 5. gününü yaşarken, Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Naz’ın pay alım ve satımları ile gündeme gelmişti.

Ayrıca, şirketin Ulaşlar Turizm ile pay devri yaparak ortaklık yapısını değiştirmesi de önemli bir gelişme olarak kaydedilmişti.

Alt Pazar’da işlem gören Bayrak EBT Taban hisseleri, tavandaki 5. gününü geçerek devre kesicili bir şekilde işlem görüyor.

Hisselerdeki bu tavan serisi ile ilgili olarak Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) olağan fiyat ve miktar hareketleri ile ilgili bilgilendirme yapılmıştı. Şirket, payları üzerinde gerçekleşen bu durumun açıklanmamış özel bir durum olmadığını belirtmişti.

bayrak-ebt-tavan-hisseleri-5-gundur-tavan-ilerliyor

Bayrak EBT Taban aylık bazda yüzde 6,73 değer kazandı

11 Eylül’de 13,36 lira ile rekor kıran hisseler, bir süre dalgalı seyir izledikten sonra gerilemeye başlamıştı.

14 Aralık’ta 7,51 liraya kadar düşen hisseler, bu tarihten itibaren bir tavan serisi başlatarak sırasıyla 8,26 TL, 9,08 TL, 9,98 TL, 10,97 TL ve 12,06 liradaki tavanları gördü.

Hisse fiyatı Cuma’dan bu güne yüzde 60 civarında bir artış gösterdi. Aylık bazda yüzde 6,73 değer kazanan hisse senetleri, geçen yılın aynı gününe göre yüzde 133,27 oranında bir artış gösterdi.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

Halkarzhaber.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, mevduat kabul etmeyen bankalar, portföy yönetim şirketleri ile müşteri arasında imzalanacak sözleşme çerçevesinde sunulmaktadır.

Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, halkarzhaber.com sorumlu tutulamaz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

Yorumunu Yaz